Bizi Daha İyi Tanıyın

Norbert
Halkla İlişkiler Müdürü

Norbert
 • Club Med'e giriş yılı :
  Haziran 2009
 • Çalıştığı tatil köyleri :
  Peisey-Vallandry, Athenia, Wengen, La Palmyre Atlantique, Les Boucaniers
 • Eğitim :
  İletişim ve Halkla İlişkiler lisansı; uzmanlığı: Pazarlama
Mini-CV
 • Resepsiyonist
 • Halkla İlişkiler Korrdinatörü
 • Halkla İlişkiler Müdürü
Club Med mutluluk vermek ve mutlu olmaktır

Haziran 2009'daydı. Club Med'e katılmaya karar verdim çünkü şirketin otelcilik ve yiyecek içecek hizmetlerinde iş imkanı sunduğunu, uluslararası bir şirket olduğunu ve İK politikasının iç terfiye önem verdiğini biliyordum. Karşılama mesleklerine ilgim vardı ve bir çok dil konuşuyordum, bu durumda doğal olarak Resespsiyonist pozisyonuna başvurdum.

İlk sezonum Peisey-Vallandry'deydi ve inanılmazdı ! Benimle aynı ortak değerlere sahip insanlarla çalışmaktan büyük keyif aldım. Özel ve çok motive bir ekiple çalışıyordum, ve bu atmosfer bana kalma isteği verdi. Bugün Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak Martinik adalarında Boucaniers tatil köyünde çalışıyorum. Bir nevi Köy şefi'nin  "sağ kolu"yum çünkü yokluğunda tatil köyünü düzgün bir şekilde idare etmeliyim. Ve bu hoşuma gidiyor !

Bu meslekte profesyonel, sorumluluk sahibi ve esnek ve yardımsever olmak gerekiyor. Ama aynı zamanda nazik, tutkulu, güleryüzlü ve en önemlisi G.M'lere iyi vakit geçirtmekten keyif almak gerekiyor… Benim için basit, ben insan ilişkilerinden zevk alıyorum ve Club Med'de farklı kültürlerden insanlarla tanışma ve aynı ekipte çalışma fırsatınız var. Bazıları sizi şaşırtabilir, ama sizi her zaman hoşgörülü ve dünyaya açık olmaya heves ettirir.

Bugün Club'de birkaç sezondan sonra diyebilirim ki bu deneyim beni hem kişisel hem de mesleki anlamda olgunlaştırdı ve zenginleştirdi. Tatil köyünde yaşam öylesine içten ve samimi ki herkes kendini özgürce ifade edebilir. Sonuç olarak Club'de çalışmak : Mutlu etmek ve mutlu olmak demek. Umuyorum ki benim için Club Med macerası devam edecek ve ileridebir gün merkez ofiste bir pozisyonda görev alabileceğim.