Bizi Daha İyi Tanıyın

Julie
Restoran Şefi Yardımcısı

Julie
  • Club Med'e giriş yılı :
    Nisan 2010
  • Çalıştığı tatil köyleri :
    Vittel, Opio en Provence
  • Eğitim :
    BTS (2-yıllık kurs programı) otelcilik ve yiyecek içecek
Mini-CV
  • Restoran Şefi Yardımcısı
Club Med'e gelişmeme yardım edeceği için güveniyorum

Club Med'in sunduğu iş fırsatlarından okulumdaki bir tanıtım toplantısında sonra haberim oldu. Mezun olduğumda ilk olarak Little Rocks, ABD'de olan büyük bir şirkete girdim ve bu bana kariyerime gelişmemde yardımcı olacak, yurtdışında deneyim fırsatı sunacak bir Grupta devam etme arzusu verdi. Çünkü bu kesinlikle doğru: hareket halinde olmayı, taşınmayı ve gelişmeyi seviyorum !

Club Med'deki Restoran Şefi Yardımcılığı deneyimimden çok keyif alıyorum. Dışarıda servis veren ekipten arka tarafta bulaşık bölümüne kadar geniş bir ekipten sorumluyum; misafirleri karşılıyorum, salonun yerleştirilmesiyle ve gerektiğinde gruplar için düzenlenmesiyle ilgileniyorum. Gülümsemek, motive olmak, ve iletişimden zevk almak bu işte olmazsa olmazlar! Samimi bir ortam içinde gerçekleşen ekip çalışması da çok hoşuma gidiyor.

Bu tecrübe hayatımda önemli bir rol oynayacak. Öncelikle, bu büyük ölçekli restorancılıkta ilk deneyimim ve bana hızlı, verimli ve düzenli çalışmayı öğretti. Bunun yanısıra ve bir işten öte, G.O'lar ve G.M'ler ile gerçekleşen bir çok güzel tanışma işime renk kattı ve bunun Club Med dışında bir yerde olabileceğini sanmıyorum.

Club'e girdiğimden beri, daha fazla ilerlemeye ve gelişmeye hevesim olduğunu anlıyorum. Çünkü bu şirket gelişim ve bir çok eğitim fırsatı sunuyor.Eğer ki Club çalışanlarında potansiyel sezerse, bunu geliştirmek için harekete geçiyor. Gelecekte ? Restoran şefi olmak isterim, daha sonra ise, Otel Hizmetleri Müdürü . Kolay bir yol değil ama,  Club Med'in gelişimime yardımcı olacağına inanıyorum.