Bizi Daha İyi Tanıyın

Jérémy
Golf Müdürü

Jeremy
 • Club Med'e giriş yılı :
  Ekim 2008
 • Çalıştığı tatil köyleri :
  Opio en Provence, Agadir, Marrakech La Palmeraie, Pompadour, Vittel
 • Eğitim :
  Golf eğitmenliği lisansı (Club Med'de mesleki stajla)
Mini-CV
 • Golf Eğitmeni
 • Golf Servisi Sorumlusu ve Golf'te 'Meslek Uzmanı'
Club Med kendinizi tekrar tekrar keşfedeceğiniz bir yer

Club'e mesleki staj kontratıyla girdim. 2 sene sonunda, eğitmenlik lisansımı alabildim ve animatörden eğitmenliğe terfi ettim. Bugün Golf Sorumlusu'yum. Görevim yaklaşık 10 eğitmenden oluşan bir ekibi yönetmek ve onları tatil köyünün hedefleri için motive etmek. Eğitmen tarafım da var; ilk sezon G.O'larla ilgileniyorum, onlara Club Med'in işleyişini ve değerlerini anlatıyorum.

Bence, Club'te iyi bir yönetici kendi ve ekibinin vaktini iyi yönetebilmeli ve en önemlisi servis sorumlularıyla olsun G.O'larla veya G.M'lerle olsun iletişim kurmayı bilmeli. Karşındakini dinleyebilmek ve konuşmanı karşında duran kişiye göre ayarlayabilmek çok önemli ! Dış görünümüne özen gösterme, nazik, güleryüzlü ve dakik olmak yönetici olarak etrafınıza örnek olabilmeniz için çok önemli. Ama en önemlisi, kendiniz olabilmek, çünkü kanımca G.O'lar doğal olmazlarsa ve rol yaparlarsa fazla ileriye gidemezler...

Club harika bir hayat okulu; başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ders verebildiğim ve Golf'e aşık olduğum için gerçek bir mesleki ve bir o kadar da kişisel zenginleşme kaynağı. Club dimağımı açtı, insanlara gitmemi ve iletişim kurmamı sağladı… Ve bir de sahnede kendimi keşfetmemi ! Çok fazla gösterilere katılıyorum ve hatta diyebilirim ki saklı yeteneğimi keşfettim.

Çok sevdiğim Golf alanında devam etmek ve öğrenmeye devam etmek için Club'de kalmak isterim. Bir gün Spor Şefi olabilirim, neden olmasın? Ama şimdilik şu an yaptığım işten çok fazla keyif alıyorum.