Bizi Daha İyi Tanıyın

Coralie
Mini Club animatörü

Coralie
  • Club Med'e giriş yılı :
    Nisan 2009
  • Çalıştığı tatil köyleri :
    Opio en Provence, Agadir, Beldi, Vittel, Marrakech La Palmeraie, Club Med 2
  • Eğitim :
    Edebiyat lisansı, BTS (2 yıllık turizm sertifikası)
Mini-CV
  • Mini Club animatörü (okul tatillerinde)
Club Med mükemmel bir hayat okulu

Club Med'i G.M olarak tanıdım çünkü en yakın arkadaşımla tatilimizi orada geçiriyorduk. Başından beri konseptini çok sevdik : G.O'lar, akivite ve animasyonlar çok hoşumuza gitti. O sıralarda, dil üzerine aldığım eğitim beni çok mutlu etmiyordu, bu nedenle okulumu terk etmeye ve Turizm sertifika programına (BTS) katılmaya karar verdim. Zaman kaybetmemek için şansımı Club Med'de denedim.

Ve işe yaradı! Mini Club animatörü olarak Opio en Provence tatil köyünde işe başladım, her okul tatili periyodunda farklı bir tesise gidiyordum.  8-10 yaştan, 11-13 ve hatta 14-17 yaşlarında çocuklarla ilgilenebiliyordum. Çocuk bakımı, gösterilere çıkmak, sportif ve kültürel aktiviteler hazırlamak artık benim için çocuk oyuncağıydı!

Kişisel olarak, Club bana kendimi başkalarına açmayı öğretti: yardımsever, hoşgörülü, ilgili ve her zaman güleryüzlü olmayı. Club'e ilk girdiğimde daha çok çekingen biriydim : G.M'lerle iletişime girmek bana zor geliyordu ve bugün yapabildiğim çoğu şeye kabiliyetim yoktu; skeçler, konuşmalar, gösteriler, uyarlamalar… Club hiç bilmediğim yönlerimi ortaya çıkardı ! Club Med mükemmel bir hayat okulu !

Mini Club benim için öğrenci işi olsa da mesleki olarak geliştim. Club bana organizasyonu ve çok yönlü çalışmayı öğretti. Bana seyahat etme ve Turizm eğitimimi tamamlama fırsatı sundu. Bugün anlıyorum ki bir kaç sezon daha devam etmek isterim ! Orada öyle büyülü anlar yaşıyoruz ki ! CM Business- Kongre ve Seminer biriminde veya resepsiyonda bir iş çok hoşuma giderdi…