Bizi Daha İyi Tanıyın

İşe Alım Süreci

Club Med'de, belli bir tesise değil, bir pozisyona başvurursunuz. İK uzmanlarımız hangi tesiste görev alacağınıza boş olan pozisyonlara, profilinize ve tabii ki tatil köylerimizin ihtiyacına göre karar vereceklerdir.
 

Başvuru

Mesleğin gerektirdiği profili inceledikten sonra, sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bunun için online başvuru formumuzu doldurmalısınız, bu form 3 ana başlık içerir : iletişim bilgileriniz, deneyimlerimiz ve yetenekleriniz ve başvurunuzda bize bahsetmek isteyeceğiniz ek bilgiler. Bu bilgileri girdikten sonra, isteğe bağlı olarak CV'nizi yükleyebilir ve ne aradığınızı bize anlatabilirsiniz.

Eğer ki başvurmayı düşündüğünüz pozisyon şu an için açık değilse, sizi Job Alert'e yazılmaya davet ediyoruz. Pozisyon başvuru kabul etmeye başladığı anda e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Ön değerlendirme görüşmesi

Başvurunuz aranan profil ile eşleşiyorsa, ön değerlendirme ekibimiz sizi ilk olarak bir telefon görüşmesi için arayacaktır. Bu görüşmede, size pozisyonu ve çalışma şartlarını detaylı olarak anlatacağız. Motivasyonunuza, yabancı dil seviyenize bakıp, tecrübeleriniz doğrultusunda teknik yeterliliklerinizin üzerinden geçeceğiz.

İşe Alım Toplantısı

Telefon görüşmesi olumlu olarak sonuçlanırsa, sizi oturduğunuz yere en yakın olan büyükşehirdeki işe alım toplantımıza davet edeceğiz. Görüşme tarihini, yerini ve saatini ve yanınızda getirmenizi rica edeceğimiz evrakları size ileteceğiz (cv, kimlik belgesi fotokopisi, varsa kurs-lisans belgeleri...). Bir işe alım toplantısı genellikle 1/2 gün sürüyor ve 2 farklı bölümden oluşuyor : Diğer adaylarla toplu olarak girilen şirket sunumu ardından işe alım görevlisiyle birebir görüşme. Bazı özel durumlarda size webcam üzerinden görüşme seçeneğini sunabiliriz.

Görüşme Sonucu

Bu işe alım toplantısından sonra mutlaka bizim tarafımızdan olumlu veya olumsuz bir sonuç alacaksınız. Olumlu olduğu takdirde, İnsan Kaynakları Yöneticinizin size ulaşacağını bildiren bir e-posta alacaksınız. İş sözleşmeniz tatil köyüne gittiğiniz gün orada imzalanacak. Cevabımız olumsuz olursa bilin ki daha sonra bize tekrar başvurabilirsiniz (bu sırada geçireceğiniz bir tecrübe veya olgunlaşmanız farkı yaratabilir).